Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Finansal Danışmanlık Hizmetleri

Finansal Danışmanlık Hizmetleri

IBA Eğitim ve Danışmanlık ile güvenli ellerdesiniz. IBA Eğitim ve Danışmanlık finansal prosedürlerin oluşturulması için hizmetinizdedir...

Bordrolama Hizmetleri

Bordrolama Hizmetleri

Gelişen teknolojiler ile birlikte BORDROLAMA işlemlerinin yürütülmesi, daha kolay olması ve daha az maliyet getirmesi avantajıyla artık konusunda uzman danışmanlar tarafından yapılmaktadır. Bordrolama işlemlerinden muaf olan İnsan Kaynakları departmanları, öncelikli işleri olan kariyer planlama, eğitim oluşturma, performans yönetimi gibi konulara daha iyi odaklanabilmektedir.

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İşe uygun bireyi tespit etmek büyük bir rekabet üstünlüğü sağlamaktadır. Yaptığı işe uygun çalışan, performansı daha yüksek, daha memnun, çalıştığı kuruma daha bağlı, stres düzeyi daha düşük birey anlamına gelmektedir.

Teşvik Danışmanlığı

Teşvik Danışmanlığı

IBA Teşvik Danışmanlığı, genellikle; sanayi, inşaat, tarım, makine gibi endüstriyel alanların yanı sıra sağlık, tekstil, gıda ve daha birçok farklı sektörde “özellikle ihracatı ve markalaşmayı desteklemek” amacıyla Devletimizin ilgili Bakanlıklarının kontrolünde, vermiş olduğu “Ar-Ge Merkezleri + Tasarım Merkezleri + Yatırım + İhracat + Girişim Sermayesi + Kalkınma Ajansları + TÜBİTAK + KOSGEB + Ur-Ge + TURQUALITY” teşvik programları çerçevesinde, proje süresince en yakın çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyacaktır.

Vergi Hukuku Danışmanlığı

Vergi Hukuku Danışmanlığı

İşimizin en önemli kısımlarından biri de müşterilerimize çeşitli yayınları ve tebliğleri ulaştırarak onları kanuni değişikliklerden sürekli sirküler rapor olarak haberdar etmektir.

MUHASEBE HİZMETİ

MUHASEBE HİZMETİ

Karmaşık muhasebe, vergi ve bordro yükümlülüklerine ilişkin yaşanabilecek zorluklarla başa çıkılması, Hızla değişen piyasalar da muhasebe ve vergi risklerinin etkin yönetimi ile yasalara ve ticaretinize uygun  vergi ve muhasebe stratejilerinin tasarlanması ve uygulanması hizmeti veriyoruz.

VERGİ DANIŞMANLIĞI

VERGİ DANIŞMANLIĞI

İBA olarak; ihtiyaçlara hizmet eden profesyonel hizmet ekibimiz ile şirketinizin karşılaştığı birçok zorluğun üstesinden gelmesine yardımcı olacak yerel ve uluslararası fırsatlar ve çözümler geliştiriyoruz

FİNANSAL RAPORLAMA HİZMETİ

FİNANSAL RAPORLAMA HİZMETİ

Teknoloji destekli muhasebe ve vergi süreçlerinin tasarlanması ve uygulanması ile Vergi ve muhasebe stratejilerinizin ticari hedeflerinizle entegre edilmesini, Karmaşık muhasebe, vergi ve bordro yükümlülüklerine ilişkin yaşanabilecek zorluklarla başa çıkılması, Hızla değişen piyasalar da muhasebe ve vergi risklerinin etkin yönetimi ile yasalara ve ticaretinize uygun  vergi ve muhasebe stratejilerinin tasarlanması ve uygulanması hizmeti veriyoruz.

İÇ DENETİM VE KONTROL HİZMETLERİ

İÇ DENETİM VE KONTROL HİZMETLERİ

İç kontrol mekanizmalarının kurulması, mevcut durumlarının değerlendirilmesi, iç denetim biriminin kurulması veya mevcut iç denetim uygulamalarının geliştirilmesi konusunda hizmet sunuyoruz.

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Şirketinizi büyütmek, kapsamlı dönüşümle geliştirmek, daha rekabetçi hale getirmek için deneyimli danışmanlık ekibimizle stratejinizi belirlemede, doğru kararlar almanızda ve bunları gerçekleştirme aşamasında hizmet sunuyoruz.

SERMAYE PİYASASI HİZMETİ

SERMAYE PİYASASI HİZMETİ

Şirketiniz, yerel ve uluslararası sermaye piyasalarına erişimden birçok fayda sağlayabilir. Bu faydalar arasında, Şirketiniz için likidite, finansman, ulusal ve uluslararası piyasalarda tanıtım ve kurumsallaşma da bulunuyor.

FİNANSAL RAPORLAMA HİZMETİ

FİNANSAL RAPORLAMA HİZMETİ

İBA olarak, Yasal veya özel amaçlı finansal tabloların bağımsız denetimini yürüterek özel konularda uzman görüşleri hazırlayabiliriz ve güvence ihtiyacı olan hususlarda hizmet sunabiliriz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın