Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

İstanbul iş dünyasının kurumlarına, firmalarına ve bu kurum ve firmalarda çalışan ya da çalışmak isteyenlere,
özetle İstanbul’a değer katmak isteyen tüm ilgililerle işbirliği yapan bir okuluz.

İBA olarak uzmanlaştığımız süreç analizi ve süreç iyileştirme danışmanlığı hizmetlerimiz ile organizasyonunuzun iş akışlarının daha etkin ve verimli çalışmasını sağlayacak sistematik bir yaklaşım kazanmış olacaksınız. Derin sektör bilgimiz, uzman kadromuz, geliştirdiğimiz ayırt edici yöntem ve tasarımlar ile gerçekleştirdiğimiz benzer projeler sayesinde işlerinizi süreçlerle yönetir hale gelmenizde somut ve sürekli bir katkı sağlarız.

Sahip olduğu akademik bilgi ve uygulama tecrübesi ile İstanbul iş dünyasında yer alan firmalara ve bireylere katma değer sağlayan bir okuluz. Bu çerçevede titiz çalışmalarla hazırlanan ve yetkin kadrolarla uygulanan eğitim ve danışmanlık programları sayesinde hem iş dünyasının liderlerini yetiştirmeyi, hem de İstanbul firmalarının başarı hikayelerine destek olmayı amaçlıyoruz. Başta firmalar olmak üzere İstanbul’un ekonomik anlamda güçlenmesine destek olan tüm aktörlerle işbirliğine giderek ülkemizin orta-uzun vadeli ekonomik hedeflerine katkı yapmak istiyoruz.

NEDEN İstanbul?

İş dünyasının liderlerini yetiştirme ve şirketlerini daha etkin hale getirme misyonuna sahip olan İstanbul Business Academy ülkemizin en önemli üretim kentlerinden biri olan İstanbul’u üs olarak belirlemiştir. İstanbul gerek ürettiği yüksek gayri safi milli hasılayla, gerekse ülkenin ikinci en büyük ihracat şehri olması niteliğiyle ülkemiz ekonomisi için en önemli bir kaç şehrinden biridir. Şehrin sahip olduğu bu üretim kabiliyetinin orta ve uzun vadede katma değerli ürünlere doğru dönüşmesi ise doğru iş modellerinin doğru işletmecilik bilgisi ile uygulanması ile mümkündür. Bunlar ise İstanbul iş dünyasının entelektüel derinliğini artırması ile mümkün olacaktır. İstanbul Business Academy eğitim, danışmanlık, zirve ve workshop programlarıyla şehrin iş dünyasında entelektüel derinliğin sağlanmasına destek olmayı amaçlamaktadır.

RAKAMLARLA İstanbul
Nüfus 15.067.724 (2018)
Toplam Dış Ticaret 71 Milyar $
Liman Sayısı 6
Organize Sanayi Bölgesi 8
Anadolu 500 Firma Sayısı
ISO 500 Firma Sayısı

0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
Teşvik Danışmanlığı %100
İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve Eğitimleri %100
Mali Müşavirlik Hizmetleri %100
Vergi Hukuku Danışmanlığı %100
Bordrolama Hizmetleri %100
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın