Halka Arz Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Halka Arz Danışmanlığı
Halka Arz Danışmanlığı

Şirketler finansman sağlama, kurumsallaşmada bir adım olarak görme, şirketin değerini artırma, kredibilitesini artırma ve itibar sağlama gibi nedenlerle Halka Arz olmak ve böylece Borsa İstanbul’daki pazarlarda hisselerinin işlem görmesini isteyebilmektedir.

IBA Eğitim ve Danışmanlık ile güvenli ellerdesiniz. IBA Eğitim ve Danışmanlık finansal prosedürlerin oluşturulması için hizmetinizdedir...

Halk arz sürecinde finansal tabloların nitelikli olması önem arz etmekte olup finansal tablo kullanıcıları olan borsa yatırımcıları nezdinde nitelikli finansal tablolar pozitif kararlar almaya etki etmektedir. Bu hizmetimizin kapsamını; halka arz olmaya karar veren şirketlerin finansal tablo rehabilitasyonu, kayıtlı sermaye sistemine geçiş süreci, esas sözleşme değişikliği, bağımsız denetim sürecinde bağımsız denetim firmasına entegre çalışılarak sürecin yönetimi, aracı kurumlarla görüşmelere iştirak edilmesi, halk arz izahnamesinin hazırlanması süreci gibi halk arza karar verme aşamasından gong törenine kadarki süreçte halka arzı ilgilendiren konularda danışmanlık hizmetleri oluşturmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın