Teşvi̇k Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Teşvik Danışmanlığı
Teşvik Danışmanlığı

Teşvik danışmanlığı hizmetlerimizi aşağıdaki başlıklarda açıklayabiliriz.
Sosyal Güvenlik ve SGK Teşvik Danışmanlığı ; Teşvik danışmanlığı konusunda işletmenizin maksimum yararlanacağı cari dönem istihdam teşvikleri analizi yaparak teşviklerden hangilerinin daha faydalı olabileceği gibi konular hakkında uzman kadromuzla verdiğimiz danışmanlık hizmetiyle, işverene maksimum fayda ve minimum iş yükü sağlamaktayız.


İş Hukuku Danışmanlığı; Yürürlükteki İş Hukuku Mevzuatının, uygulama esasları oldukça geniştir. Sunduğumuz danışmanlık hizmetleriyle bu alandaki sorunlarınızı ve olası risklerinizi kaynağında ve gecikmeden çözüme kavuşturuyoruz.


Kosgeb Hibe ve Proje Danışmanlığı; Devlet Ekonomik kalkınma ve istihdam sorunlarının çözümünün temel faktörü olan girişimciliğin yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak amacıyla girişimci adaylarına çeşitli destekler sağlamaktadır.


Etkin destek ve hizmetlerle Kobi ve girişimcilerin yenilikçi, teknolojik ve rekabetçi bir yapıya ulaşmalarını sağlayarak ekonomik ve sosyal kalkınmadaki paylarını arttırma misyonu ile KOSGEB bir çok destek kalemi sunmaktadır.


Sunulan bu destekler ile ilgili olarak profesyonel ekibimiz ile birlikte danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
Yatırım Teşvik Danışmanlığı; T.C. SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI‘nın yatırımcılarımıza sunmuş olduğu “yatırım teşvik destekleri ve hibeleri” ile katma değeri yüksek ürünlerin üretim hacmini arttırmak, istihdam sağlamak ve stratejik yatırımları özendirmek ve KOBİ’lere yatırım kolaylığı sağlamak amacıyla çeşitli programlar sunulmuştur.

Uzman kadromuzla verilen bu yatırım teşvik destekleri ve hibeleri yatırımcılarımıza profesyonel bir bakış açısıyla sunmaktayız.
Ar-Ge Teşviği Danışmanlığı; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından özel sektörde Ar-Ge ve yenilik yoluyla ülke ekonomisinin uluslararası düzeyde rekabet edebilir bir yapıya kavuşturulması için çıkarılmış olan 5746 sayılı Ar-Ge Teşviği Kanunu ile ilgili uzman kadromuzla işletmenize en yüksek faydayı sağlamaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın