EKİBİMİZ
Buradasınız: Anasayfa / EKİBİMİZ
EKİBİMİZ

EKİBİMİZ

Ahmet GÖKGÖZ, Doç.Dr., SMMM

Özgeçmiş

Gökgöz, 1983 Manisa-Kula doğumlu olup çalışma alanı muhasebe ve denetimdir. Gazi Üniversitesi Muhasebe ve Finansman Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra 2015 yılında Muhasebe Doçenti unvanını almıştır. Özel sektörde birçok şirkete muhasebe ve denetim konularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Yayınlanmış 15 kitabı ve 50'nin üzerinde akademik makalesi bulunmaktadır. Muhasebe, finans ve denetim üzerine uluslararası bir dergiyi 2014 yılından beri çıkarmaktadır. Bütün eğitim, danışmanlık ve yayın hizmetlerini İBA Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. (İstanbul Business Academy) çatısı altında sürdürmektedir. Gökgöz, İstanbul Business Academy markası ile hizmet veren İBA Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.’nin tek ortağı ve yönetim kurulu başkanıdır.

Uzmanlık Alanları

IFRS Raporlama, BOBİ FRS Raporlama, KÜMİ FRS Raporlama, Muhasebe Sistemi Tasarımı, Finansal Raporlama Tasarımı, Muhasebe ve Denetim

Devrim Barış Doluel, YMM

Özgeçmiş

Doluel, 1974 doğumlu olup çalışma alanı muhasebe ve denetimdir. 1995 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi işletme bölümünden mezun olduktan sonra 1997 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanına sahip olduktan sonra 2012 yılında Yeminli Mali Müşavir olmuştur. Işık Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. İBA Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. (İstanbul Business Academy) çatısı altında danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uzmanlık Alanları

Vergi Denetim, Vergi Danışmanlığı, Tam Tasdik, Muhasebe Bilgi Sistemi, Raporlama, Muhasebe ve Denetim

 

İrem EMRE UL, CICS

Özgeçmiş

Emre Ul, 1987 İzmir doğumlu olup çalışma alanı iç denetim, iç kontrol ve risk yönetimidir. Uludağ Üniversitesi İşletme bölümünden 2011 yılında mezun olduktan sonra 2013 yılında Marmara Üniversitesi Sigortacılık Yüksek Lisansını tamamlamıştır.  Özel sektörde birçok şirkete iç denetim, iç kontrol sistemlerinin kurulması, süreç yönetimi ve iyileştirme, risk yönetimi uyum yönetimi, kurumsallaşma ve etik yönetimi alanlarında uzmanlaşmıştır. 2020 yılında Türkiye İç Kontrol Enstitüsü Uluslararası İç Kontrol Uzmanı sertifikasını (CICS) almıştır.  Emre Ul ayrıca ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Baş Denetçisi ve ISO 27001 Bilgi güvenliği Yönetim Sistemi İç Tetkikçisidir. İç denetim, iç kontrol tasarımı, kurumsal risk yönetimi alanlarında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bütün eğitim ve danışmanlık hizmetlerini İBA Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. (İstanbul Business Academy) çatısı altında sürdürmektedir.

Uzmanlık Alanları

İç Denetim, İç Kontrol, Risk Yönetimi, Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma, Etik ve Yasal Uyum, Süreç Yönetimi Tasarımı ve Dijitalleşme

 

 

Mustafa KURT, Dr.

Özgeçmiş

Kurt, İzmir'de doğdu. Ekonomi alanında lisans derecesini, iş yönetimi ve strateji alanında yüksek lisans ve doktora derecelerini Türkiyede aldı. 2008-2009 yıllarında post doktora programı kapsamında University of Bradford, School of Management'ta akademik çalışmalarını sürdürdü. 2009 yılında Türkiye’ye dönerek akademik dersler ve özel sektöre dönük eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeye başladı. Lisans ve lisansüstü seviyede yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda üniversitede ders vermiştir. İş dünyasında birçok danışmanlık projesinde yer alan KURT aynı zamanda strateji ve yönetim konularında çok sayıda kuruma/gruba eğitim vermiş, çeşitli sektörlerde strateji, stratejik yönetim ve pazarlama, stratejik planlama konularında danışmanlık hizmeti sağlamıştır. Akademik araştırmalarına dayalı yazılarının yanında Harvard Business Review Türkiye ve Bloomberg Businessweek dergilerinde iş dünyası ve strateji konularında yazıları yayımlanmıştır/yayımlanmaktadır.

Uzmanlık Alanları

Stratejik Yönetim, Yönetim Organizasyon, Yönetim Raporlaması, Pazarlama Stratejileri

 

Melek Meltem AYKUT, Arabulucu, Avukat

Özgeçmiş

Av. Melek Meltem AYKUT, İzmir doğumlu olup, Lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Bankacılık Hukuku alanlarında hem dava takibi hem de hukuki danışmanlık konularında uygulama ve deneyim sahibidir. Bunların yanı sıra, kurumsal müvekkillerinin her türlü ticari faaliyetlerinde danışmanlık yapmış, dava ve iş takibi konularında onlara hizmet vermiştir. İstanbul ve İzmir başta olmak üzere yaklaşık 12 yıllık avukatlık deneyimine sahip olan Aykut aynı zamanda Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı siciline kayıtlı Uzman Arabulucu olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Çalışma Grubu Üyesi olan Aykut İş Hukuku ve Şirketler Hukuku alanlarında eğitimler vermektedir. Müvekkillerinin işleriyle ilgili çok sayıda ve çeşitli sözleşmelerin taslağının hazırlanmasında, gözden geçirilmesinde, müzakere edilmesinde ve sonuçlandırılması ile ilgili süreçleri yönetmektedir.

Uzmanlık Alanları

Ticaret ve Şirketler Hukuku, Bankacılık Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku ve Diğer Adli Yargı Alanlarındaki Dava ve Takiplerin Yapılması, Her Türlü Sözleşmenin Hazırlanması İncelenmesi ile Diğer Danışmanlık Süreçlerinin Yönetilmesi

 

Murat KESİK, SMMM

Özgeçmiş

1976 Tekirdağ-Malkara doğumlu olup çalışma alanı vergi, muhasebe ve denetimdir. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olup 21 yıl özel sektörde uluslararası denetim şirketlerinde deneyimi bulunmaktadır. Bağımsız denetim, muhasebe uygulamaları, tam tasdik hizmetleri gibi alanlarında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Eğitim ve danışmanlık hizmetlerini İBA Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. (İstanbul Business Academy) çatısı altında sürdürmektedir.

Uzmanlık Alanları

Muhasebe Uygulamaları, Tam Tasdik, Finansal Raporlama, Enflasyon Muhasebesi, IFRS Raporlama

 

 

Mustafa GÖKGÖZ, Avukat

Özgeçmiş

Av. Mustafa GÖKGÖZ, Manisa-Kula doğumlu olup, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. İş Hukuku, İcra İflas Hukuku, E-ticaret Hukuku ve Kira Hukuku başta olmak üzere adli ve idari yargının tüm alanlarında çalışmaları bulunmaktadır. E-Ticaret ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gibi yasal gerekliliklerin yerine getirilmesi için çeşitli uyum süreçlerinde müvekkillerine danışmanlık vermiştir. Farklı Sektörler için Veri Koruma ve E-Ticaret alanında uyum projelerinde önemli görevler üstlenmiş ve çeşitli uyum projelerine liderlik etmiştir. İzmir ve Manisa başta olmak üzere yaklaşık 7 yıllık avukatlık deneyimine sahip olan Gökgöz müvekkillerinin farklı iş senaryolarına göre risklerini değerlendirip hesaplar ve müvekkillerine yasal çözümler sunar.

Uzmanlık Alanları

İş Hukuku, İcra İflas Hukuku, KVKK, Kira Hukuku Alanlarındaki Davaların Takibinin Yapılması ile Diğer Danışmanlık Süreçlerinin Yönetilmesi

 

Özge YILMAZER, SMMM

Özgeçmiş

Yılmazer, 1993 İzmir-Konak doğumlu olup çalışma alanı muhasebe ve denetimdir. Yakın Doğu Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olmuştur sonrasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik stajına başlamıştır. 2019 yılında İzmir Demokrasi Üniversitesi Muhasebe ve Finansman bölümünde Yüksek lisansa başlamıştır. 2020 yılında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 2021 yılında SMMM Belgesini almıştır. 2022 yılında İBA Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. (İstanbul Business Academy) çatısı altında muhasebe ve raporlama çalışmalarını sürdürmektedir.

Uzmanlık Alanları

IFRS Raporlama, BOBİ FRS Raporlama, KÜMİ FRS Raporlama, Muhasebe ve Denetim

 

 

Fatih AKBEY, İşletme Yönetim Sistemleri Uzmanı

Özgeçmiş

Akbey, 1985 Çorum-Sungurlu doğumlu olup çalışma alanı üretim yönetimi, genel muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi ve e-ticaret sisteminin kurulmasıdır. Gazi Üniversitesi Muhasebe ve Finansman Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra Yönetim ve Organizasyon alanında yüksek lisans eğitimini tamlamış ve finans alanında doktora yapmaya devam etmektedir. Özel sektörde birçok şirkete muhasebe sistemi tasarımı ve e-ticaret yönetimi konularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Yayınlanmış 1 kitabı ve 2 akademik makalesi bulunmaktadır.

Uzmanlık Alanları

Üretim Yönetim Sistemi, Yönetim ve Genel Muhasebe Sistemi, E-ticaret Yönetim Sistemi, Pazaryerleri Yönetimi

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın